Česky
English
Video z tiskové konference
28.07.2009
Tomáš Jechort
 Tisková konference proběhla v Holmes Place. Video a rozhovory s Orlandem Duquem, Honzíkem Slánským a Petrem Vančurou: prohlédnou video.
HIGHJUMP - Snídaně s novou
28.07.2009
Tomáš Jechort
 Zítra ráno: 29.7.2009 sledujte TV Nova pořad: snídaně s novou. Petr se skokany Vám zamávají a hlavně řeknou podrobné info k závodům na které se tak těšíme. Dneska na tiskové konferenci jim to šlo perfektně, takže stojí zato si přivstat! Vstupy budou cca v 7:45 a 8:15.
Představení skokanky - Anna Bader
28.07.2009
Tomáš Jechort
 Německá skokanka Anna Bader je několikanásobná výtězka European Cliffdiving Championchip. Jedna z nejlepších skokanek světa. Na Highjump zavítala poprvé v roce 2007. Letos přijede potřetí a dle jejích slov už se nemůže dočkat. S Cliffdivingem začala v roce 2001 na Jamaice a v roce 2005 se poprvé přihlásila na závody evropského poháru. Má ráda cestování, legraci a spánek. Letos můžeme předpokládat, že bude bojovat o první místo s naší nejlepší skokankou Sandrou Guthovou.
Radio spot HIGHJUMP
27.07.2009
Tomáš Jechort
 Stáhněte si rádio spot HIGHJUMP.
Představení skokana - Honzík Slánský
27.07.2009
Tomáš Jechort
 Nejmladší skokan závodů: 9 let bude mu 10 let. V roce 2007 přijel poprvé na HJ a jako 7 letý skočil ze 16m. Atmosféra v lomu když si šel stoupnout na věž se nedá popsat lom ztichl, potom to tam Honzík poslal a tehdejší řev byl rekordní, který asi nikdo už nepřekoná. Letos přijede Honzík potřetí a nemůže se dočkat. Pokaždé vyhrál kategorii Junior. Trénuje ho Lucka Absolonová která ho na HJ i přivedla. Jenom podotknu že v tomto věku se děti bojí skákat ze tří metrového prkna Lucka ho však již trénuje na skoky z věže 10m. V bazénu skáče od 7 let. Na letošní rok potrénoval, no necháme se překvapit co má za tajný trumf.
Představení skokanky - Lucka Absolonová
24.07.2009
Tomáš Jechort
 Letos po osmé, ale už jenom jako rozhodčí a trenérka. Několikanásobná mistryně České republiky. Reprezentantka České republiky ve skocích do vody. Během kariéry trénovala na univerzitě v USA. Přitom jezdila do ČR na Highjump a dodnes dělá pro české filmaře kaskadérku. V současnosti trénuje v Pardubicích skoky do vody a je i trenérka Honzíka Slánského nejmladšího účastníka Highjumpu. Na jubilejním 10. ročníku bude Lucka působit jako rozhodčí. Na Highjump jezdí od roku 2002 a ženskou kategorii vyhrála celkem 7x.
Rozhovor s kapelou Apple Juice
24.07.2009
Tomáš Jechort
 Apple Juice je poměrně mladá kapela hrající směs post punku a punk rocku. Poprvé se objevili už v roce 1999 na třech koncertech, ale krátce potom kapelu rozpustili. V roce 2002 se kapela dala znovu dohromady jen s malou změnou na postu baskytaristy. Rozehraní z koncertu natočili na podzim 2002 stejnojmennou desku Apple Juice. Po pozitivním ohlasu začali pravidelně hrát i na většině festivalů v Čechách. Další deska přišla v roce 2004 pod názvem Tenhle song. V současnosti Apple Juice, vydali cd s názvem Tuzex punk, odehrají zhruba padesátku koncertů ročně, patří mezi festivalové stálice. Číst rozhovor.
Představení skokana - Michal Navrátil
23.07.2009
Tomáš Jechort
 Michal začínal s plaváním, prošel i gymnastickou průpravou. V 11 letech se dal na skoky do vody. V 15 letech ale nezvládal těžší skoky, tak skoků zanechal. Poté přijel na Highjump a skoky ho zase učarovaly. Na podzim 2008 odjel na sedm měsíců do Číny, kde na sobě začal pracovat, odměnou mu byla vstupenka do Red Bull Cliff Diving Series 2009. Jako jeden z mála skokanů jezdí na závody HIGHJUMP skoro od počátku a je několikanásobný vítěz i přes tvrdou zahraniční konkurenci.
Představení Dj´s z Line Upu - Dj Katcha
21.07.2009
Tomáš Jechort
 DJka Katcha, jedna z předních osobností českého drum´n´bassu, své mixážní umění piluje už více než devět let. Pravidelně hraje na prestižních klubových parties, stejně tak jako obřích tanečních festivalech. Dlouhý je i seznam zahraničních drum´n´bassových djs, po jejichž boku Katcha také vystupovala. V současnosti se Katcha také věnuje studiové tvorbě. V roce 2004 se zúčastnila prestižního, mezinárodního workshopu Red Bull Music Academy. V roce 2006 absolvovala jedenáctidenní djský workshop v čínském Pekingu. Info: www.katcha.info. Hudba: DJ Katcha - Live at Matrix.
Red Bull Cliff Diving - Dubrovník 2009
20.07.2009
Tomáš Jechort
 Díky sobotnímu vítězství v Dubrovníku se Kolumbijec, devítinásobný mistr světa Orlando Duque, ujal celkového vedení v Red Bull Cliffdiving Series 2009. V amfiteátru - Fort Lawrence shlédlo více než 7.000 diváků novou generaci skokanů ze zaokrouhleného pódia. Během dalmatského léta se Angličan Gary Hunt a ruský skokan Artem Silchenko umístili na druhém respektive třetím místě. Michal Navrátil skončil na 10. místě z 12 závodníků. Video: cliffdiving-videa.
Představení Dj´s z Line Upu - Dj Mike Trafic
18.07.2009
Tomáš Jechort
 Jeho start se datuje od roku 2001,kdy se zúčastňuje nejrůznějších DJovských soutěží. Jako jediný new comer se v roce 2002 připojuje k Wichovi a Orinovi. O rok později se už stává oficiálním členem kapely PSH (Peneři Strýčka Homeboye). Několikanásobný domácí ITF šampion, spolutvůrce nejposlouchanějšího rapového pořadu na českých rádiích a v neposlední řadě DJ a producent zmiňované skupiny PSH. DJ Mike Trafik je taky jeden z mála v ČR, který kromě hip hop, RnB apod. zařazuje do svých řad i takové žánry, jako je např. elektro, hapy house nebo 70s a 80s disco. Info: www.myspace.com/miketrafik. Videoklip: PSH - Parket.
Předprodej vstupenek
17.07.2009
Tomáš Jechort
 Zahájen předprodej vstupenek za zvýhodněnou cenu: www.ticketstream.cz.
 ... 46 47 48 49 50 ...