Česky
English
Pozvánka na závody HIGHJUMP 2009
16.07.2009
Tomáš Jechort
 Je to tady – bum, prásk, písk, cák!!! Léto 2009 nám už konečně zaklepalo na dveře a je tu 10. ročník otevřeného mistrovství České republiky ve skocích do vody – HIGHJUMP  2009. Tyto závody vám už rozhodně není potřeba představovat, adrenalinový zážitek chutný jak dobré víno, okořeněný divokými večírky jak v pátek, tak i v sobotu, si užilo mnoho z vás. Kdyby přeci jenom ještě někdo nevěděl, tak Highjump se uskuteční 31.7-1.8.2009 v zatopeném hřiměždickém lomu u Dobříše. Závodníci tu budou z 16, 12 metrové výšky a z 5 metrové houpačky předvádět freestylové, dech beroucí skoky. Číst článek.
Představení plakátu HIGHJUMP 2009
14.07.2009
Tomáš Jechort
 Při příležitosti představení plakátu, jsem si vzal na mušku rovnou jeho tvůrce. Řekne nám jak plakát vznikal, kde na něj bral nápady a jaká karikatura co znamená. K 10.-tému výročí pro Vás máme ojedinělou akci: Speciální edice 50-ti kusů plakátů (čistý design bez nápisů a partnerů) je k prodeji v rozměru A1 s vlastnoručním podpisem autora. Cena 999Kč. Objednávky prosím volejte na telefonní číslo: +420 777 80 70 75. Přečíst rozhovor.
Soutěž o dámské sluneční brýle Electric
12.07.2009
Tomáš Jechort
 Hrajte s námi o lákavou výhru od firmy Electric, která je i jedním z partnerů akce. Máte skvělou možnost vyhrát dámské sluneční brýle Electric Treble - lavender stripe merlot gradient. Soutěžit o brýle.
Orlando Duque - rozhovor o Highjumpu
11.07.2009
Tomáš Jechort
 Orlando trénuje 5 až 6 krát v týdnu, skáče 70 krát na trampolíně, 50 krát v bazénu, stráví 2 až 3 hodiny ve vodě denně. Pije 3 plechovky Red Bullu denně – nápoj, který ho sponzoruje -, čas od času je pije s vodkou. Čte – momentálně The Namesake od Jhumpa Lahiri a jeho nejoblíbenější kniha je Ensayo sobre la ceguera od Jose Saramago. Po ránu běhá a pracuje na svém těle, odpoledne jezdí na kole, cvičí a 3 krát v týdnu jde do bazénu trénovat jeden určitý skok. Číst rozhovor.
Písnička HIGHJUMP od kapely Apple Juice
09.07.2009
Tomáš Jechort
 Kapela Apple Juice složila k 10-témů výročí závodů HIGHJUMP písničku.
Stáhnout Apple Juice - Highjump 2009 song.
Splashdiving - doprovodná show na HIGHJUMP
07.07.2009
Tomáš Jechort
 Připravil jsem si pro Vás rozhovor s jedním z borců, kteří předvedou na Highjumpu zvláštní, novou disciplínu skoků do vody zvanou Splashdiving aneb rozsekávky do vody. O co vlastně jde? Jaká jsou pravidla? Hrozí při dopadu na vodní hladinu zranění a jak je to vlastně s mistrovství ve Splashdivingu? Nato všechno nám odpoví Německý skokan Christian Guth zvaný „Elvis“, který pravidelně jezdí na závody Highjump a je jedním z nejlepších skokanů v obou disciplínách. Tento borec nás jistě nenechá stát na břehu s kamenným výrazem a je mu úplně jedno zda něco vyhraje a to se dnes opravdu cení! Přečíst rozhovor.
Představení kapely z Line Upu - ABH
03.07.2009
Tomáš Jechort
 „A Bude Hůř sami svůj styl označují jako underpunk. Tím je třeba rozumět ryčnou, údernou a neučesanou, přesto stále ještě dostatečně melodickou muziku vycházející z i klasického punk rocku. První debutové album Basket na motivy románu Jana Pelce Basket Flora vyšlo v roce 2001, dále vyšli CD Vovar mezi uschima (2003) a Velitel je žena (2006). V letošním roce kapela vydala CD Kdo chce zapalovat, musí sám hořet. Skupina se podílela také na filmovém přepisu románu …a bude hůř (režie Petr Nikolaev), a to nejen hudbou, ale i hereckou účastí. Film měl premiéru na filmovém festivalu v Berlíně, loni byl nominován na několik Českých lvů a dva z nich nakonec získal. Info: www.abudehur.cz. Videoklip: ABH - Pod Jezevčí skálou.
Představení borců z Line Upu - Orion a James Cole aneb Orikoule
26.06.2009
Tomáš Jechort
 Klasici našeho rapu - Orion (PSH) a James Cole (SuperCrooo) se spojili a vytvořili hudební bombu pod názvem Orikoule. Album je plné velkých hostů - Roman Holý, Matěj Ruppert, DJ Wich, DJ Mike Trafik (PSH), Ota Klempíř (JAR), Vladimir 518, Hugo Toxxx, Misha, Vec a mnoho dalších. Projekt je naprosto unikátní a přináší svěží vítr do zatuchlých plachet české hudby - je směsicí rapu, funku, popu, je plný zpěvů a výborných melodií. Toto již není pouze rapová záležitost - jde o moderní hudbu na světové úrovni, která baví, je funky, má hity a koule. A právě pecky z alba Orikoule Vám borci naservírují, kde jinde než na Vašem Highjumpu! Info: www.myspace.com/orikoule. Videoklip: Orikoule - Lůzr.
Čutokopáno 2009
24.06.2009
Tomáš Kučera
 U lomu v Hřiměždicích se 27.6.2009 uskuteční již 4.ročník bosé ligy ve fotbálku - Čutokopáno 2009. Hrajeme 3 na 3 bez bot dle pravidel malé kopané. Podrobné informace a kontakt na přihlášení do turnaje najdete na plakátu.
Red Bull Cliff Diving - Rotterdam 2009
23.06.2009
Tomáš Jechort
 S nádherným posledním skokem a skóre 335,65 bodů získal devítinásobný mistr světa -  Orlando Duque z Kolumbie vítězství ve druhém kole Red Bull Cliff diving Series 2009. Navzdory silnému větru a dešti, téměř 15.000 diváků, nespustilo oči z 26 metrů vysokého skokánku, připevněného na historickém jeřábu ve starém přístavu Rotterdam. Druhý se umístil Andrey Ignatenko (UKR), vítěz prvního kola. Třetí místo obsadil stejně jako v prvním kole mladý Brit Gary Hunt. Michal Navrátil skončil na 11 místě z 12 závodníků. Video: cliffdiving-videa.
Představení Dj´s z Line Upu - Dj Robot
22.06.2009
Tomáš Jechort
 Robert alias DJ Robot, vždy dobře naladěný pražský Dj servíruje lahodný hudební koktejl plný hip hopu, funku, breaků a věcí, které jste patrně ještě nikde neslyšeli. Snaží se seznámit své posluchače vždy s něčím novým. Od ledna 2008 působí na Radiu Dj v pořadech: R.U.R., Urban Set By Dj Robot a Diskorobotika. Mezi jeho oblíbenou hudbu patří rjd2, Mark Ronson, IAM, Dj Shadow, Sniper či Black Grass. Info: www.myspace.com/djrobotrur.
Partner akce firma: Jumar - lešení
19.06.2009
Tomáš Jechort
 Představíme si partnera, který nám postaví hlavní atrakci HIGHJUMP a to skokanskou rampu. Společnost JUMAR – lešení s.r.o. zaujala pevné místo na českém trhu, kde působí již mnoho let. Zajišťuje montáže, demontáže a pronájem fasádního, prostorového a průmyslového lešení. Mezi významné projekty  patří: Pražský hrad, Chrám svatého Víta a další historické budovy,  developerské projekty a bussines centra ( FUTURAMA  Karlín). www.jumar-leseni.cz
 ... 47 48 49 50 51 ...