Česky
English
Představení kapely z Line upu - Apple Juice
16.06.2009
Tomáš Jechort
 Apple Juice je poměrně mladá kapela hrající směs post punku a punk rocku. Poprvé se objevili už v roce 1999 na třech koncertech, ale krátce potom kapelu rozpustili. V roce 2002 se kapela dala znovu dohromady jen s malou změnou na postu baskytaristy. Rozehraní z koncertu natočili na podzim 2002 stejnojmennou desku Apple Juice. Po pozitivním ohlasu začali pravidelně hrát i na většině festivalů v Čechách. Další deska přišla v roce 2004 pod názvem Tenhle song. V současnosti Apple Juice, vydali cd s názvem Tuzex punk, odehrají zhruba padesátku koncertů ročně, patří mezi festivalové stálice. V brzké době má vyjít nové album. Info: www.applejuice.cz. Videoklip: Apple Juice - Hajzlparta.
Představení kapely z Line upu - Fast Food
12.06.2009
Tomáš Jechort
 Kapela Fast Food Orchestra se zformovala v letech 1994-96 a od roku 1998 začala aktivně vystupovat po klubech. V roce 2000 kapela vydává své debutové album s názvem "Fugison party". O dva roky později vychází stylově mnohem vyhraněnější deska "Lastfood". V roce 2004 vychází třetí album s názvem "Mangrooves" , které je oproti dvěma předešlým obohacena o hlas v současné době více méně stálého hosta, toastera Dr. Karyho. V roce 2008 kapela vydává zatím poslední desku „Urban Menu“, na které je znát posun k větší stylové rozmanitosti a obohacení zvuku kapely o prvky reggae, dancehallu, ragga, rocksteady, punku, hip-hopu, popu nebo breakbeatu. Tato deska vychází i v USA a Japonsku. Info: www.fastfoodorchestra.cz. Videoklip: Fast Food Orchestra - My Home.
Představení kapely z Line upu - Skyline
05.06.2009
Tomáš Jechort
 Šestičlenné uskupení s dvěma MC´s a charismatickou zpěvačkou se po jedenácti letech tvorby a intenzivního koncertování řadí mezi špičku české scény. Za stále rostoucí popularitou Skyline stojí především jejich energické koncerty a pověst divoké party, která by "rozjela i mrtvého". Za svá živá vystoupení získali i řadu cen - Dance Awards 2004, 2005, 2006: kapela roku, Akropolis Live Music Awards 2004 a 2007: nejlepší živá kapela žánru dance/electronic. Roku 2008 došlo k výměně na postu zpěvačky, kdy do Skyline přišla Marka Rybin (ex-Gaia Mesiah) a postarala se tak podle médií o „jasný přestup roku“. Předskakovali britským Underworld a mají za sebou i zahraniční zkušenosti. Info: www.skylineweb.cz. Nový videoklip: Skyline - Escape.
Red Bull cliffdiving - přehled závodů 2009
03.06.2009
Tomáš Jechort
 V rozmezí Května až Září se nejlepší světoví skokani utkají v závodech v 8. zemích na velmi působivých místech. Přehled závodů:
1)
8.Května - La Rochelle (Francie) 2)  20.Června - Rotterdam (Holandsko)    
3)
11.Července - Dubrovník (Chorvatsko) 4) 26.Července - Polignano a Mare (Itálie) 5) 8.Sprna - Antalya (Turecko) 6) 29.Srpna - Hamburg (Německo)
7)
5.Září - Sisikon (Švýcarsko) 8) 20.Září - Atény (Řecko).
Anglická verze stránek
01.06.2009
Tomáš Jechort
 Spuštěna anglická verze stránek. HIGHJUMP.cz-English
RedBull Cliff Diving Series 2009 odstartováno!
19.05.2009
Tomáš Jechort
 Při první letošní zastávce Red Bull Cliff Diving Series se skákalo z můstku na věži Saint Nicolas ve francouzském přístavu La Rochelle. Z výšky 27,5 metru do vody, jejíž hloubka je něco přes pět metrů. Šestý se mezi třináctkou odvážlivců umístil Čech Michal Navrátil. Video ze závodů a rozhovor s Michalem si můžete prohlédnout na serveru iDnes.cz.
Volejbalové hřiště
12.05.2009
Tomáš Jechort
 Pro rozšíření sportovních aktivit a hlavně k letnímu pobavení jsme pro Vás postavili hřiště na plážový volejbal. Hřiště je situováno u baru Plážovej Frája, kde je možnost si zapůjčit balón. Jednou ročně pak uspořádáme turnaj, o kterém budeme včas informovat. Hřiště bude možno využít i na akci Highjump 2009, kde bude dokonce osvětlené. U lomu se prostě nudit nebudete!
Rozhovor s Honzou Kocourkem
07.05.2009
Tomáš Jechort
 Rozhovor s devatenáctiletým pohodářem Honzou Kocourkem z Hřiměždic, který stejně dobře skáče na Highjumpu, jako jezdí na snowboardu a podporují ho v tom firmy: Adio, Grenade a Nidecker, si můžete přečíst na serveru: Boardmag.cz
Legenda Cliffdivingu - Orlando Duque na Highjumpu
27.04.2009
Tomáš Jechort
 Letos se uskuteční jubilejní 10. ročník závodů Highjump a při této příležitosti zavítá do České republiky na konci měsíce července nejlepší skokan současnosti, světová legenda sportu cliffdiving, Kolumbijec Orlando Duque. Již tři roky se snažíme tohoto skokana nalákat na naše závody. Letos se nám to konečně podařilo za přispění firmy Red Bull a našeho nejlepšího skokana Michala Navrátila, který se také pohybuje ve světové špičce cliffdivingu. Asociace Highjumping si klade za cíl podporovat a rozvíjet adrenalinový sport cliffdiving v České republice, a proto máme obrovskou a nefalšovanou radost z příjezdu a příslibu Orlanda, že pomůže všem zúčastněným závodníkům s přípravou a zdokonalením techniky skoku. A od takové kapacity je mnoho co pochytit, vždyť Orlando Duque v roce 2000, jako první skokan v historii, obdržel za svůj skok (dvojité salto nazad se čtyřmi vruty) ohodnocení nejvyšší známkou 10 bodů od všech rozhodčích a v roce 2008, na závodech Red Bull Cliffdiving Polignano, dostal za svůj skok rekordní celkové ohodnocení 162 bodů. Budeme se tedy těšit jak na Orlanda, tak na Vás všechny, kteří jste připraveni zažít opravdový adrenalin a nezapomenutelnou zábavu, která na jubilejním 10. ročníku závodů Highjump nebude chybět.
Nové WWW stránky HIGHJUMP!
20.04.2009
Tomáš Jechort
 První překvapení k desátému výročí - nový web a rovnou i další doména: www.cliffdiving.eu. Přidal jsem pár nových fotek ze závodů. Doporučuji proklikat odkaz: Cliffdiving, kde je nepřeberné množství novinek a informací. Jak jistě plno z Vás postřehlo, Fórum jsem na starých stránkách pozastavil. Na nových stránkách je fórum s původním obsahem převedeno, takže o odpovědi na dotazy nebudete ochuzeni a klidně nám pište co říkáte na nový design webu díky.
Jubilejní desátý ročník závodů Highjump
10.03.2009
Tomáš Jechort
 Kdo nás zná, již ví, že může zase očekávat nějaké překvapení. Poprvé v historii plánujeme postavit 20-ti metrovou věž. Splněním světových parametrů se závody Highjumpu stanou plnohodnotným cliffdivingem. Díky tomu jednáme o účasti nejlepšího světového závodníka, Columbijské legendy Orlanda Duqua. Bude nás opět čekat bohatý doprovodný program, kvalitní catering a vystoupení živých kapel. V České republice vzniklo roku 1999 občanské sdružení HIGH JUMPING, které uspořádalo historicky první mistrovství republiky v Cliffdivingu roku 2000. Letos oslavíme již 10-té jubileum.
Highjump má profil na Facebook
02.02.2009
Tomáš Jechort
 Highjum má nově profil na: Facebook. Poděl se s náma o svoje fotky, zážitky či připomínky z akce. Připoj se do diskuze jaké kapely mají hrát na dalším ročníku či jaké pivo si přeješ na výčepu. Na profil je v pravé dolní části stránek trvalý odkaz.
 ... 47 48 49 50 51 ...